OD PRVÝCH
KROKOV AŽ PO
DOSPELOSŤ
ZNAČKY
AUTHORITY

Ľudia za značkou authority

Dole Vám predstavujeme 6 hviezd, ktoré spoločne tvoria Authority: symbol vykračujúcej hviezdy. 


Natália Liptáková
šéfka projektu
Natália je mamou troch detí a štvrté, obrazne povedané, je značka Authority ☺ Stojí pri nej od jej vzniku a posúva ju ďalej dopredu a bližšie k vám.

Iveta Szepésziová
módna návrhárka
Iveta je módnou návrhárkou a bola prvým externým spolupracovníkom. Na začiatku bolo potrebné zlepšiť kvalitu, čo sa aj vďaka Ivete podarilo. Dodnes s ňou spolupracujeme na nových modeloch a nasledujúcich kolekciách.

Dominika Šupicová
dizajnér
Dominika naskočila už do rozbehnutého vlaku Authority. Ešte rýchlejšie sa zorientovala a dnes je nepostrádateľným človekom pri vytváraní konečnej podoby všetkých produktov a kompletizácii objednávok.

Julo Tupta
dizajnér
Julo miluje prírodu rovnako ako Stano. Extee spolupracuje s Authority na outdoorových produktoch. Veď posúďte sami jeho práce a návrhy pre našu spoločnosť.

Stano Bareš
dizajnér
Pobyt v prírode - to je doména mužov už od nepamäti. Stano je jeho vyznávačom, preto ho vo firme vidíme len málokedy :). Externe pre nás navrhuje a testuje outdoorové produkty.

Majka Ištvánová
módna návrhárka
Majka má na svojich pleciach návrhy pre módne produkty Authority. Sleduje trendy a vždy ju nájdete “zavŕtanú” v nejakom módnom magazíne, alebo blogu, aby sa najnovšie horúce trendy dostali rýchlo aj k vám.